ligtv

YAYIN AÇILMAZSA SAYFAYI YENİLEYİN

Loading...


17 Mart 2015 Salı

Sedat Peker Ferman Toprak'la Nişanlısın Yüzüğünü Taktı

Şarkıcı Ferman Toprak, yeni albümünün tanıtımında sevgilisi Hilal Öztürk ile nişanlandı. Sanat,spor ve medya dünyasından seçkin konukların katıldığı geceye Ferman Toprak, alev alev yanan tuzlar içinden çıkarılan pişmiş tavuklar eşliğinde seslendirdiği "Tavukları Pişirmişem" isimli şarkısıyla start verdi. Ancak Ferman Toprak, büyük sürprizi gecenin ilerleyen saatlerinde yaptı.
Uzun süredir birlikte olduğu kız arkadaşı Hilal Öztürk'ü sahneye davet etti ve nişan yüzüklerini çıkardı. Çiftin nişan yüzüklerini lansmana katılan Sedat Peker taktı. Peker, ikiliyi tebrik de ederek "Allah tamamına erdirsin inşallah. Hayırlı uğurlu olsun" dedi. Lansmana yoğun ilgi gösteren davetlilerin alkışları eşliğinde nişanlanan Ferman Toprak "Çok mutluyum.
Hem yeni albümümün heyecanını yaşıyorum hem de sevdiğimle nişanlanmanın mutluluğunu yaşıyorum. En güzeli de iki mutluluğumu siz dostlarımla paylaşıyorum. Benden daha mutlusu olur mu? "Hayatı tespih yapmışım" dedik bol bol tespih dağıttık. Artık "Tavukları pişirmişem" ile bol bol tavuk dağıtacağız" dedi. Bu arada albümde yer alan ve sözlerini ortak yazdıkları "Söylesene Sevgili" isimli romantik şarkıda nişanlısı Hilal Öztürk ile düet yapan Ferman Toprak'ın gözlerinin dolduğu da dikkat çekti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder